..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Rekolekcje Wielkopostne 2019

W dniach 3-5.04. 2019.r. odbyły się  szkolne rekolekcje wielkopostne  dla uczniów. Podobnie jak w latach poprzednich zajęcia odbywały się w szkole jak i w katedrze. Tematyka związana była z „Owocami Ducha Świętego” .Uczniowie mieli możliwość spotkania się z dietetykiem, obejrzenia filmu i wykonania prac plastycznych. W kościele wysłuchali nauk rekolekcyjnych i skorzystali  z sakramentu pokuty i pojednania.
Na zakończenie rekolekcji odprawiona została msza święta pod przewodnictwem księdza proboszcza parafii  katedralnej dr Łukasza Gawła  i księdza Tomasza Rafalskiego - rekolekcjonisty. Rekolekcje wielkopostne były okazja do duchowego przygotowania się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.


Data wytworzenia: 2019-04-06 16:49 Autor: D.Meus Data publikacji: 2019-04-06 16:49 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-04-06 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz