..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Przesłuchania do konkurstu "Do hymnu"

Szanowni Państwo,

w najbliższych dniach rozpoczynają się przesłuchania w konkursie Do hymnu.

Przesyłamy Państwu link do krótkiego zwiastuna, który przygotowaliśmy, aby nagłośnić to wyjątkowe wydarzenie. W najbliższych dniach prześlemy na adres Państwa szkoły plakat konkursowy. Zachęcamy do zamieszczania filmiku na stronach internetowych Państwa szkół, a także o promowanie konkursu w Państwa miejscowościach.

Zobacz zwiastun

Rozpoczęliśmy także kampanię informacyjną w mediach. Do wybranych szkół w dniu przesłuchań mogą więc przybyć dziennikarze i ekipy filmowe.

Życzymy wszystkim powodzenia i dobrego wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za udział, życzymy miłych wrażeń i... Do hymnu!

Narodowe Centrum Kultury

www.dohymnu.nck.pl


Data wytworzenia: 2018-09-13 21:21 Autor: G. Kasza Data publikacji: 2018-09-13 21:21 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-28 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz