..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Projekt "Miejska Dżungla"

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w projekcie „Miejska Dżungla” – kampanii, która ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom Katowic problemy osób niepełnosprawnych. 3 grudnia uczniowie klasy VI a i VI b wzięli udział w akcji parkingowej. W godzinach od 9 do 11 na ulicy Granicznej w Katowicach, przy parkingu sklepu LIDL, uczniowie rozdawali ulotki oraz rozmawiali z mieszkańcami miasta, na temat zajmowania miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, przez osoby do tego nieupoważnione. Nasi uczniowie otrzymali specjalnie kamizelki odblaskowe oraz naklejki, które rozdawali kierowcom. Mimo mroźnej pogody wszystkim nam dopisywał wspaniały humor.


Data wytworzenia: 2016-12-05 21:55 Autor: D. Pawlak Data publikacji: 2016-12-05 21:55 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-09-23 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz