..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej V Światowy Dzień Ubogich

Chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowanie Rodzicom, Uczniom i Wolontariuszom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie w akcję charytatywną na rzecz V Światowego Dnia Ubogich.
Dziękujemy wszystkim za okazane dobro i wsparcie materialne w postaci: słodyczy, artykułów spożywczych o długim terminie ważności, środków czystości i kosmetyków, które zostały przekazane osobom potrzebującym.
W załączeniu zdjęcia z akcji wraz z podziękowaniem i plakatem imprez towarzyszących.

 

                                                   Koordynatorzy SKW


Data wytworzenia: 2021-11-09 17:38 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2021-11-09 17:38 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-11-09 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik