..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PODZIĘKOWANIA DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

 

 

 

 

 

Szkoła za całoroczną współpracę z Hospicjum św. Franciszka w Katowicach otrzymała podziękowanie. Ponadto 4 uczennice z klas ósmych otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe za przygotowanie prac na konkurs plastyczny pt. „Mój szkolny Wolontariat na co dzień”. Wśród nagrodzonych są : Zofia Rasińska i Edyta Jaguś z klasy 8c oraz Małgorzata Pilarska z klasy 8a i Sylwia Grabowska z klasy 8b. Serdecznie gratulujemy!!!

Ponadto opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w Szkole Podstawowej nr 37 w Katowicach serdecznie dziękują wszystkim Wolontariuszom szczególnie z klas ósmych za całoroczną współpracę w niesieniu pomocy innym.

Podziękowanie w załączeniu.


Data wytworzenia: 2021-06-18 08:37 Autor: D.Meus Data publikacji: 2021-06-18 08:37 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-18 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek