..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W dniu 7 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste „PASOWANIE NA CZYTELNIKA” uczniów klas pierwszych. Dzieci miały za zadanie wykazać się swoja wiedzą na temat bajek i baśni. Przypomnieliśmy sobie jakie prawa i obowiązki spoczywają na użytkownikach biblioteki. Uczniowie wspólnie wygłosili uroczyste przyrzeczenie i złożyli swoje podpisy pod jego tekstem. Na koniec nastąpiło uroczyste pasowanie przez nauczyciela bibliotekarza wszystkich dzieci oraz wręczenie pamiątkowych orderów i zakładek do książek. Bardzo serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej zarówno pasowanych pierwszaków jak i uczniów całej szkoły.


Data wytworzenia: 2022-04-11 13:46 Autor: Iwona Wyszyńska Data publikacji: 2022-04-11 13:46 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-04-11 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz