..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PÓŁKOLONIE LETNIE - II TURNUS

Nadszedł czas pożegnania, ale pozostały piękne wspomnienia.

Zakończyliśmy II turnus półkolonii letnich w SP37. To były niezapomniane dni. Dni pełne atrakcji, zabawy, poznawania nowych miejsc.

Odwiedziliśmy Muzeum Śląskie, byliśmy w kinie. Dzięki Pani Ani Witańskiej gościliśmy w pracowni „Szytodruk” oraz uczyliśmy się szyć.

Mieliśmy okazję poznać przemiłego Pana chemika, z którym mogliśmy poeksperymentować. Odwiedziliśmy bibliotekę, w której były bardzo ciekawe zajęcia. Były również zabawy na basenie – bezcenne w czasie upałów, które nam towarzyszyły.

Zorganizowaliśmy konkurs „ Mam Talent”. Dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności, pokazać swoje „talenty”. Były nagrody, brawa i mnóstwo radości. Nasze podniebienia mogły posmakować lodów, pizzy, słodyczy i pysznych obiadów. Na boisku szkolnym zabaw nie było końca.

Długo można było opisywać te dni, ale najpiękniej „opiszą” to nasze zdjęcia. Zapraszamy do galerii zdjęć.

A my nauczycielki:

Jolanta Gądek

Bernadetta Ogórek

Małgorzata Wołos

dziękujemy wam drogie Dzieci za czas, który mogliśmy wspólnie spędzić.


Data wytworzenia: 2021-07-13 22:46 Autor: J.Gądek Data publikacji: 2021-07-13 22:46 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-07-13 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek