..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PÓŁKOLONIE LETNIE - I TURNUS

Drugi dzień półkolonii letnich już za nami. Jak było?? Intensywnie, wesoło, „wybuchowo”, tanecznie i filmowo. Ci, co byli z nami z pewnością wyszli ze szkoły bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.
 
W poniedziałek oczarowało nas stadko kicających królików w multikinie. Dzięki seansowi „Piotruś Królik 2” dowiedzieliśmy się, że każdy ma szansę by stać się lepszym i naprawić wyrządzone innym krzywdy.
 
We wtorek, dzięki Fabryce Wiedzy i przemiłemu chemikowi mogliśmy poeksperymentować z ciekłym (wściekłym) azotem. Posmakowaliśmy azotowych ciasteczek, zamieniliśmy się w ziejącego dymem smoka oraz tworzyliśmy mgłę.
 
Także we wtorek, dzięki Dziecięcemu Centrum Tańca „Majery” potańczyliśmy, zrobiliśmy meksykańską falę i poznaliśmy ciekawe zabawy ruchowe.
 
 
Do łask wróciła także poczciwa gra, jaką jest „głuchy telefon”- uwierzcie nam- było baaardzo wesoło!!
 
Na koniec uczniowie na boisku szkolnym szukali skarbów. Kwiaty, listki, patyczki…po co??? to będzie niespodzianka. Z pewnością podzielimy się nią w kolejnej relacji z półkolonii.
 
Dla tych, których być nie mogło przedstawiamy fotorelację. Miłego oglądania!
 
Pani Ala, Pani Ania i Pan Michał

Data wytworzenia: 2021-06-30 13:24 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2021-06-30 13:24 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-07-03 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek