..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Odwiedziny Świętego Mikołaja

6. 12. 2016 r. wydarzyło się w naszej szkole coś niezwykłego. Odwiedził nas bardzo sympatyczny Mikołaj. Chyba miał długą drogę do przebycia, gdyż musieliśmy go głośno wołać :-) Podczas spotkania dzieci z nim, wydarzyło się coś jeszcze bardziej niezwykłego. Otóż okazało się, że do naszej dzieci chodzą same grzeczne dzieci. Każda klasa dostała ogromny worek wypełniony po brzegi prezentami. Ponieważ upominki bardzo się wszystkim podobały, już teraz obiecujemy, że przez cały rok będziemy grzeczni. Mamy nadzieję, że za rok również do nas przybędzie. Występ artystyczny z tej okazji przygotowała klasa 3a pod opieką wych. Anny Ciasnochy i ks. Rafał Kilianka. Podczas niego przekonaliśmy się, że... I ty możesz zostać św. Mikołajem.  
Anna Ciasnocha
 

Data wytworzenia: 2016-12-11 17:51 Autor: A. Ciasnocha Data publikacji: 2016-12-11 17:51 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-09-23 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz