..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z Unicef w naszej szkole.

Szkoła Podstawowa nr37  z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach włączy się  w tę akcje. Na lekcjach wychowawczych odbędą się pogadanki na temat praw dzieci. Udostępniona będzie też prezentacja multimedialna, która zawiera informacje o konwencji praw dziecka.
Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wezmą udział w konkursie plastycznym :”Wymarzony świat dla dzieci w przyszłości”. Szczegóły zamieszczone zostały  na platformie MSTeams w zakładce Szkolny Klub Wolontariatu. Zapraszamy do udziału wszystkich członków Szkolnego Wolontariatu, uczniów klas ósmych.

Koordynatorzy SKW.


Data wytworzenia: 2021-11-18 22:47 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2021-11-18 22:47 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-11-18 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik