..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NAUCZYCIELE KONTRA SMA

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Absolwenci!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wychodzimy z inicjatywą, licząc na Wasze wielkie serca. Organizujemy akcję pod hasłem „Nauczyciele kontra SMA”.  

SMA (rdzeniowy zanik mięśni) - to choroba genetyczna, którą charakteryzuje stopniowy zanik mięśni. Jedynym ratunkiem dla dzieci dotkniętych tą śmiertelną chorobą jest najdroższy lek świata - terapia genowa, która kosztuje 9 milionów złotych.  

Jak i komu możemy pomóc? W tym roku chcemy pomóc Bartusiowi, który ma 11 miesięcy i zmaga się z tą śmiertelną chorobą.  Prosimy zamiast kwiatów i słodyczy, które często dostajemy z okazji Dnia Nauczyciela o dokonanie  drobnej wpłaty, na konto zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/sp37katowice

Dodatkowo dobre słowo! Każdy kto wesprze zbiórkę może podać swoje imię lub pseudonim oraz podać słowa wsparcia, które będą życzeniami z okazji Naszego święta.  

Dziękujemy za każdą nawet najmniejszą wpłatę. Nie możemy się już doczekać, aż Bartuś tak jak jego rówieśnicy będzie stawiał pierwsze kroki i zacznie cieszyć się życiem!  

Razem możemy wiele!  


Data wytworzenia: 2021-09-28 18:46 Autor: B.Ogórek Data publikacji: 2021-09-28 18:46 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-01 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek