..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

„NASZ BELFER ZA BAJTLA”

W połowie października Samorząd Uczniowski we współpracy z P. Magdaleną Regulską Szumlas oraz P. Anną Ciasnocha, zorganizował konkurs „Nasz Belfer za Bajtla”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wzbudzał wiele pozytywnych emocji wśród uczniów oraz nauczycieli pracujących w SP37.

A oto wyniki.

1 miejsce zajęła Oliwia Bereta z klasy 8a

2 miejsce otrzymała Martyna Bujnowska z klasy 8a

Na 3 miejscu uplasowała się Nikola Bujnowska, uczennica klasy 1b

Laureatom gratulujemy a wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za wspaniałą zabawę.


Data wytworzenia: 2022-10-27 17:39 Autor: Magdalena Regulska-Szumlas Data publikacji: 2022-10-27 17:39 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-10-27 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz