..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 – PROJEKT CZYTELNICZY KLASY 6E

Klasa 6e wzięła udział w projekcie czytelniczym z wykorzystaniem książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek na Czarnym Lądzie".

W pierwszym etapie uczniowie czytali na głos fragmenty książki. Następnie słuchali fragmentu czytanego przez nauczyciela, do którego wykonali ilustracje. Uczniowie świetnie poradzili sobie z ćwiczeniem pamięci słuchowej, byli skoncentrowani na zadaniu i wykonali szczegółowe rysunki. Ostatnim etapem była wizyta w Muzeum Śląskim i udział w lekcji w przestrzeni inspirowanej przygodami Tomka Wilmowskiego. Szczególnie interesowała nas część poświęcona Afryce.


Data wytworzenia: 2022-11-20 20:29 Autor: Aniela Ślipek Data publikacji: 2022-11-20 20:29 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-20 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz