..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 – PROJEKT CZYTELNICZY KLASY 5A

„Mapa uczuć i emocji bohatera literackiego” - pod taką nazwą klasa 5a wraz z wychowawcą  zrealizowała projekt czytelniczy nawiązujący do losów Ani z Zielonego Wzgórza. Przedyskutowaliśmy reakcje dziewczynki na trudne sytuacje i znaleźliśmy wspólnie rozwiązanie. Czy Ania mogła zachować się inaczej, gdy zdenerwowała się na Gilberta? Czy potrafiłaby porozmawiać szczerze i spokojnie z panią Linde, która ją obraziła? Literatura i czytanie okazały się dobrą bazą do twórczych działań.


Data wytworzenia: 2022-11-15 21:19 Autor: Aniela Ślipek Data publikacji: 2022-11-15 21:19 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-15 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz