..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 – PROJEKT CZYTELNICZY KLASY 2B

Kosmiczna podróż z książką”

Jeśli myślicie, że lektury są nudne spróbujcie wybrać się w kosmiczną podróż z lekturą „Dzieci pana Astronoma” autorstwa Wandy Chotomskiej. W ostatnim tygodniu października w klasie 2b stworzyliśmy rakiety, którymi „podróżowaliśmy” przez Drogę Mleczną i chyba jeszcze dalej … Planety, znaki zodiaku, przyrządy do zgłębiania tajemnic kosmosu i ważni odkrywcy zasad funkcjonowania Układu Słonecznego – wszystko to w wierszowanej, zabawnej formie. Próbowaliśmy też przez chwilę być kosmitami – kto wie jakie nakrycia głowy noszą pozaziemskie istoty… Polecamy tę książkę z całego serca.


Data wytworzenia: 2022-11-15 21:11 Autor: Aniela Ślipek Data publikacji: 2022-11-15 21:11 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-15 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz