..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 – PROJEKT CZYTELNICZY KLASY 1A

Klasa 1a wyruszyła w podróż w świat książek z Nelą w ramach projektu czytelniczego „Śladami Neli Małej Reporterki”. Uczniowie poznali fragmenty książek Neli pełnych pięknych kolorowych ilustracji, fotografii i zabawnych rysunków, dzielili się wrażeniami, opowiadając o ciekawostkach z podróży Neli. Obejrzeli także wybrane reportaże z podróży dziewczynki. Nela zabrała nas na spotkanie z magicznym światem przyrody i egzotycznymi mieszkańcami odległych krain. Uczniowie „zwiedzili” prawdziwą sawannę i dowiedzieli się, jak żyją w naturalnych warunkach żyrafy, zebry, słonie, gepardy, a nawet lwy. Te informacje były inspiracją dla dzieci przy tworzeniu prac plastycznych. 


Data wytworzenia: 2022-11-21 20:01 Autor: Aniela Ślipek Data publikacji: 2022-11-21 20:01 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-21 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz