..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Na wycieczce w Beskidach

14 września nasze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne było na wycieczce w Beskidach. Najpierw zdobyliśmy Trzy Kopce. Na górze odpoczęliśmy w „Telesforówce” – małej drewnianej chatce. Mogliśmy tam zjeść coś smacznego, dzieci pobawiły się z kotkiem, pobiegały po polanie, a chętni posiedzieli w starym samochodzie; Gdy odpoczęliśmy, przeszliśmy na Bukową. Tam czekała na nas atrakcja – pozbieranie drewna, rozpalenie ogniska i usmażenie kiełbasek. W czasie wędrówki były też inne „ciekawostki” : wspaniałe czerwone muchomory w białe kropki, pyszne jeżyny, ogromne paprocie i owce, które bardzo się nami zainteresowały :), no i oczywiście wspaniałe górskie powietrze i piękne widoki, na które nawet najmłodsi zwracali uwagę. Wszystkim tak bardzo podobało się w Beskidach, że jeszcze tej jesieni tam wrócimy.


Data wytworzenia: 2014-05-30 21:53 Autor: A. Jasińska Data publikacji: 2014-05-30 21:53 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2014-12-07 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz