..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

II Młodzieżowy Rajd z metą przy schronisku Klimczok

Na szczyt Klimczoka poprowadził nas przewodnik. Po drodze podał wiele ciekawych informacji związanych tematycznie z wycieczką.  Wszystkie dzieci dzielnie maszerowały. W czasie wędrówki chętni ochłodzili sobie twarz w strumieniu, a potem mogliśmy podziwiać piękną salamandrę. Na szczycie odbyły się zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci. Następnie piekliśmy na ognisku kiełbasy, które z apetytem zjedliśmy. Szkoda nam było opuszczać tak słoneczny i pełen atrakcji szczyt Klimczoka. Musieliśmy jednak spakować nasze uśmiechy do plecaków, pomachać mu na do widzenia i zejść na dół. W domach czekali przecież ciekawi wrażeń rodzice.


Data wytworzenia: 2014-05-29 23:45 Autor: A. Jasińska Data publikacji: 2014-05-29 23:45 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2014-12-07 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz