..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Konkurs "Portret Naszego Nauczyciela"

Serdecznie zapraszamy do podziwiania konkursowych prac naszych uczniów w Galerii w Holu. To już czwarta edycja konkursu plastycznego pt. " Portret Naszego Nauczyciela" Tegoroczne prace ukazują nas, jako profesorów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jak zawsze, konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, którego efekty można zobaczyć w Galerii w Holu. Ogromne podziękowania należą się wszystkim młodym artystom. Brawo Kochani! Dla nas, nauczycieli, to ogromna przyjemność i radość móc być bohaterami Waszych obrazów.


Data wytworzenia: 2021-10-13 18:53 Autor: Magdalena Regulska-Szumlas Data publikacji: 2021-10-13 18:53 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-13 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik