..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS NA STRÓJ W STYLU EPOKI OKRESU MIĘDZYWOJENNEGO

Organizatorzy V Pikniku Rodzinnego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na strój w stylu epoki okresu międzywojennego. Przedmiotem konkursu będzie wyłonienie rodziny, której przebranie najlepiej odda  stylistykę okresu.  Jury  konkursowe wyłoni zwycięzców, biorąc przy wyborze pod uwagę zgodność ze stylistyką okresu, oryginalność pomysłu i ilość wykorzystanych środków wyrazu artystycznego.
Zainteresowanych konkursem zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału w dniu Pikniku tj. 8 czerwca w punkcie wykonywania zdjęć z epoki (gabinet pedagoga szkolnego) .

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, na zwycięzców czekają nagrody.


Data wytworzenia: 2018-05-09 21:19 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2018-05-09 21:19 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz