..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Kiedy Oma była bajtlem...

Kiedy Oma była bajtlem...
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8c Greta Manderla otrzymała nagrodę w konkursie „Jeden dzień z życia dziecka w latach 1939-1950” będącego częścią zadania „Kiedy Oma była bajtlem – zawodziańscy świadkowie historii” realizowanego w ramach projektu Patriotyzm Jutra.
Konkurs został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury „Bogucice-Zawodzie”.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z uroczystości wręczenia nagród, na której Greta została w ramach wyróżnienia specjalnego poproszona o odczytanie jej pracy.

Gratulujemy Grecie Jej sukcesu!


Data wytworzenia: 2021-12-03 08:42 Autor: Paweł Bankiewicz Data publikacji: 2021-12-03 08:42 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-03 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz