..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

JUBILEUSZ NASZEJ SZKOŁY

We wrześniu tego roku rozpoczynamy uroczyste obchody 125-lecia założenia I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika oraz 65-lecia naszej szkoły. Obydwie szkoły przez ten czas przechodziły różne przemiany związane z rozwojem, zmianami systemowymi, organizacyjnymi. W chwili obecnej jesteśmy Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika w skład którego wchodzą: I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika oraz Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Jana Twardowskiego. Cały nadchodzący rok szkolny poświęcimy na odkrywanie oraz przypominanie przeszłości naszej szkoły. Na bieżąco na naszej stronie internetowej a także w mediach społecznościowych będzie można śledzić nadchodzące wydarzenia odwołujące się do historycznej przeszłości, jak i promujące nasze obecne działania. Już teraz zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół na kulminacyjny punkt naszego święta – uroczystą galę, która będzie miała miejsce 3 czerwca 2023 r. w Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek. Uprzejmie prosimy o udostępnianie tej informacji w swoich mediach społecznościowych, za co z góry dziękujemy!


Data wytworzenia: 2022-07-12 20:47 Autor: Grażyna Kasza Data publikacji: 2022-07-12 20:47 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-07-12 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz