..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

IV Piknik Rodzinny - Podziękowania!!!

Po IV Pikniku Rodzinnym polecamy kilka miejsc w Katowicach, w których zwycięzcy loterii będą mieli okazję spędzić czas i świetnie się bawić.

Dom Strachów Haunted (https://www.facebook.com/hauntedkatowice/) - mrożąca krew w żyłach historia, szereg wyzwań i zagadek, ciemność i nieustanne uczucie bycia obserwowanym. To tutaj stawisz czoła własnym lękom.

JUMPCITY Park Trampolin Katowice (https://www.facebook.com/JUMPCITY/) – olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na południu Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów i specjalna strefa dla najmłodszych- to w tym miejscu spełniają się Wasze marzenia o lataniu.

Laserhouse (https://www.facebook.com/laserhousepoland/?ref=page_internal) - miejsce do gry w laserowego paintballa. Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą.

LOCKED UP Katowice (https://www.facebook.com/lockedupkatowice/)- gry akcji escape room realizowane w rzeczywistości. Czy zdążysz wydostać się z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut?

Wrotkarnia Wrotka Katowice (https://www.facebook.com/Wrotka.Katowice/)- tu pojeździsz na wrotkach w rytmie dobrej muzyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ w katowickiej „Wrotce” odbywają się imprezy tematyczne oraz wrotkowe poranki dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy również:

Katowickim Wodociągom (http://www.wodociagi.katowice.pl/) oraz Szkole Żak z Katowic (https://www.facebook.com/szkolazakkatowice/) za przekazanie gadżetów na loterię, uatrakcyjnienie imprezy i uśmiechy naszych zwycięzców.


Data wytworzenia: 2017-06-21 18:40 Autor: A.Šiška Data publikacji: 2017-06-21 18:40 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz