..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

INTERDYSCYPLINARNA GRA TERENOWA

W ramach współpracy z sekcją dwujęzyczną I LO im. M. Kopernika, w poniedziałek grupa uczniów z klas 8d i 7b wzięła udział w interdyscyplinarnej grze terenowej. Nasi uczniowie wraz ze starszymi kolegami zmierzyli się z wieloma wyzwaniami mającymi na celu kształtowanie, miedzy innymi, kompetencji miękkich,  takich jak: czytanie map, biegu na orientację, pracy w grupach, zarządzaniu czasem, rozwiązywaniu zagadek, czytaniu ze zrozumieniem oraz wyszukiwaniu właściwych informacji w gąszczu danych z Internetu. Proponowane przez organizatorów treści dotyczyły geografii, historii, literatury i sztuki. Nie zabrakło również elementów detektywistycznych w końcowym etapie gry, gdzie rywalizujący mieli za zadanie zmierzenie się z szyfrem Cezara, aby odgadnąć ostateczne hasło. Mamy nadzieję, że to doświadczenie zachęci naszych dwujęzycznych uczniów do udziału w zajęciach proponowanych przez liceum


Data wytworzenia: 2022-11-15 20:59 Autor: Sabina Kominowska Data publikacji: 2022-11-15 20:59 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-15 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz