..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

HOSPICJUM CORDIS

Hospicjum Cordis

 

Świetlica szkolna w imieniu Hospicjum Cordis w Katowicach serdecznie prosi o pomoc w zorganizowaniu świątecznych prezentów dla swoich Podopiecznych. W tym roku będziemy zbierać rzeczy dla konkretnych osób.

Każda klasa będzie miała swojego Podopiecznego, dla którego przygotuje świąteczne prezenty. Listę Podopiecznych oraz potrzebnych dla nich rzeczy otrzymają Wychowawcy klas.

 

Z całego serca dziękujemy za chęć pomoc Podopiecznym hospicjum.

 

Zbiórka będzie trwać do 10 grudnia 2021r.

 

Liczymy na Was!!!


Data wytworzenia: 2021-12-01 15:52 Autor: Dominika Janda Data publikacji: 2021-12-01 15:52 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik