..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

HELAU UND ALAAF - JECKEN, NARREN LEGEN LOS!!!

Helau und Alaaf - Jecken, Narren legen los!!!
17 lutego grupa uczniów z klas czwartych uczęszczająca na zajęcia języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej wzięła udział w kolejnych warsztatach w ramach innowacyjnego projektu edukacyjnego zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Katowicach oraz Niemieckie Towarzystwo Oświatowe w Opolu.

Tym razem wyruszyliśmy w podróż śladami "Piątej Pory Roku" w Niemczech, czyli hucznie obchodzonego Karnawału.


Data wytworzenia: 2021-02-19 14:57 Autor: G.Kluczniok Data publikacji: 2021-02-19 14:57 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-19 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek