..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

"GENIALLNE MIEJSCE" NR 1 W POLSCE

Już za nami Ogólnopolska Gala finałowa konkursu "Geniallne Miejsce" zorganizowana w Warszawie przez Sekcję Informatyki Szkolnej.

Nasze uczennice: Zosia i Karolina z klasy 6b mogą się teraz pochwalić nie tylko pierwszym miejscem w województwie śląskim, ale również pierwszym miejscem w Polsce:)

GRATULUJEMY!!!

Gali towarzyszyła wizyta w pełnym atrakcji Centrum Nauki Kopernik oraz warsztaty z wykorzystaniem długopisów 3D, podczas których dziewczyny miały możliwość dać upust swojej kreatywności.

Karolina i Zosia przez udział w projekcie "Geniallne Miejsca" zdobyły nowe doświadczenia i odnalazły wiele inspiracji. Tego właśnie życzymy Wam - naszym uczniom, zachęcając równocześnie do zapoznania się z pracami wykonanymi w ramach konkursu:

https://sis.pti.org.pl/konkursy/konkurs-geniallne-miejsca/


Data wytworzenia: 2022-09-17 17:47 Autor: Kaja Muszyńska Data publikacji: 2022-09-17 17:47 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-09-17 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz