..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

FUTURE ARTIST – MIASTO PRZYSZŁOŚCI

Wyobraźmy sobie podróż w przyszłość...jak wyglądałyby pojazdy i zabudowania? Czy roboty będą naszymi dobrymi znajomymi? W jaki sposób będziemy pozyskiwać energię elektryczną? Na te I inne pytania odpowiadali uczniowie klasy 2b i 3c podczas zajęć kreatywnych i w ramach projektu Future Artist – Miasto Przyszłości.  Te piękne prace wykonano w technice mieszanej . Dzieci pracowały w grupach co pozytywnie wpłynęło na integrację i kształtowanie postawy koleżeńskiej oraz umiejętności współpracy w grupie.


Data wytworzenia: 2022-11-20 20:12 Autor: Magdalena Regulska-Szumlas Data publikacji: 2022-11-20 20:12 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-20 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz