..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

DZIŚ KONIEC ROKU SZKOLNEGO...

 

 

 

 

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

Dziś kończymy rok szkolny 2020/2021.

Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

Dziękuję nauczycielom za całoroczną pracę i trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych uczniów.

Podziękowania składam także wszystkim pracownikom administracji i obsługi.

Szczególne podziękowania należą się także rodzicom naszych uczniów za pomoc i życzliwość okazywaną szkole. Mamy świadomość, że bez Waszego wsparcia i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele moglibyśmy osiągnąć.

Dziękuję Wszystkim Rodzicom uczniów naszej szkoły, którzy w okresie zawieszenia zajęć szkolnych wzięli na swoje barki ciężar nauczania zdalnego.

Serdecznie gratuluję wszelkich sukcesów, jakie Państwa dzieci odniosły w trakcie nauki w szkole. Życzę, aby efekty dalszej edukacji Waszych dzieci przynosiły Wam radość i zadowolenie.

Życzę wszystkim, a przede wszystkim uczniom udanego wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w następnym roku szkolnym.

Życzę wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Wicedyrektor

Grażyna Kasza


Data wytworzenia: 2021-06-25 08:17 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2021-06-25 08:17 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-25 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek