..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI – KLASA 2C

„MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY” – PROGRAM CZYTELNICZY NA ROK SZKOLNY 2021/2022 

Projekt czytelniczy „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” to wyjątkowe ogólnopolskie wydarzenie, w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest dzieciom. Projekt ten zachęcił Rodziców do głośnego czytania dzieciom, rozbudził zainteresowania książką poprzez zabawy, piosenki, twórczość plastyczną. Program czytelniczy składa się z sześciu modułów, czyli zadań, które wykonuje zespół klasowy.  Realizacja poszczególnych modułów sprzyja kształceniu kompetencji kluczowych, które stanowią połączenie wiedzy, umiejętności i postaw uważanych za niezbędne dla potrzeb samorealizacji i rozwoju osobistego, aktywnego obywatelstwa oraz integracji społecznej. 

Klasa 2C wykonała wszystkie zadania

Zobaczcie, czy zadania były trudne:

Efekt finalny: karty z wypełnionego dzienniczka Małego Misia.

Efekt finalnyrozwiązanie zadania Małego Misia.

Efekt finalnygry dydaktycznej Małego Misia.

Efekt finalny: ,, Mój wymarzony plan dnia”.

Efekt finalny: stworzenie klasowej księgi 

Efekt finalny: bajkowy tor przeszkód 


Data wytworzenia: 2022-06-17 12:21 Autor: Patrycja Ptaszek Data publikacji: 2022-06-17 12:21 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-06-17 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz