..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Bepłatne przejazdy pociągami Kolei Śląskich

Zarząd Województwa Śląskiego z inicjatywy Marszałka Województwa Śląskiego podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej pociągami Kolei Śląskich w czasie trwania ferii zimowych w województwie śląskim tj. od 9 do 24 lutego 2019 roku.
Do bezpłatnych przejazdów dzieci i młodzieży przebywających w tym czasie na terenie naszego województwa uprawnia ważna legitymacja szkolna szkół z obszaru całej Polski.
Więcej szczegółowych informacji w tej sprawie znajduje się na stronie www.slaskie.pl – zakładka Kolej na ferie.


Data wytworzenia: 2019-01-30 18:35 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2019-01-30 18:35 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-01-30 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz