..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

APEL: BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE

We wtorek 13.09.2022 pedagodzy szkolni przeprowadzili apel profilaktyczny na temat bezpieczeństwa w szkole.

Uczniowie z klas I-VIII zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa na terenie szkoły. Przypomniano uczniom, że przerwa służy do regeneracji i komunikacji, a nie biegania i przepychania się. Zwrócono uwagę na odpowiednie korzystanie z szatni i sanitariatów, placu zabaw i boisk szkolnych.

Pedagodzy uwrażliwili także młodzież na pomoc koleżeńską- szczególnie wobec naszych najmłodszych uczniów.

Poruszono również kwestię dewastacji sprzętów szkolnych i grożących za to konsekwencji.Pedagodzy pokazali także uczniom fotografie wykonane w różnych pomieszczeniach naszej szkoły: przed i po przerwie – chcąc w ten sposób zwrócić ich uwagę na problem zostawiania bałaganu i niszczenia sprzętu szkolnego.

Mamy nadzieję, że teraz w naszej szkole podczas przerw będzie bezpieczniej, czyściej i milej.


Data wytworzenia: 2022-09-20 21:03 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2022-09-20 21:03 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-09-20 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz