..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

AKCJA „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Jest to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dodatkowo za przekazany sprzęt szkoła zyskuje nagrody rzeczowe.

Zbiórka trwa do 7 listopada. 

Zbieramy: sprzęt AGD, urządzenie telekomunikacyjne i teleinformatyczne, sprzęt audiowizualny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, zabawki na baterie itp.


Data wytworzenia: 2022-10-11 18:46 Autor: Matylda Baryła Data publikacji: 2022-10-11 18:46 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-10-11 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz