..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Akcja - ks. Jan Twardowski – mój patron.

Świetlica szkolna zaprasza do wzięcia udziału w akcji - ks. Jan Twardowski – mój patron. Akcja ma na celu przybliżenie oraz rozpowszechnienie sylwetki oraz twórczości patrona naszej szkoły – ks. Jana Twardowskiego.

Zachęcamy do wykonania portretów ks. Jana Twardowskiego, ilustracji do wierszy Jego autorstwa lub napisania krótkiego wierszyka, rymowanki o naszym patronie. 1 czerwca, w dniu, w którym będziemy obchodzić dzień urodzin naszego patrona, a zarazem Święto Szkoły, zostanie opublikowana prezentacja składająca się z Waszych prac.

Prace prosimy przesyłać wychowawcom świetlicy w aplikacji Teams do piątku 30.05.

 

Data wytworzenia: 2020-05-25 13:38 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-05-25 13:38 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-05-25 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek