Konkurs recytatorski

15 marca odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Konkurs szczególny, ponieważ jego laureaci wezmą udział w miejskich eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego OKR. Mogliśmy usłyszeć zarówno klasykę polskiej poezji: Tuwima, Brzechwę, Szymborską, Kerna czy Gałczyńskiego, jak i fragmenty współczesnej prozy dziecięcej i młodzieżowej, np. „Dynastii Miziołków” Joanny Olech. Sześcioro laureatów konkursu będzie reprezentować naszą szkołę w miejskich eliminacjach, które odbędą się 22 marca.

W najbliższym czasie laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki, a już 19 marca uczestnicy odebrali nagrodę – udział w warsztatach recytatorskich prowadzonych przez pana Pawła Warsińskiego.

Laureaci I-III

Zuzanna Giel - kl. I b
Ewa Świerzko - kl. II a
Krzysztof Olszewski - kl. III b