..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Więcej przydatnych informacji uzyskacie Państwo klikając w poniższy link:

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach


Data wytworzenia: 2020-03-11 13:06 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-03-11 13:06 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-03-11 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz