..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Z wizytą w Teatrze Zagłębie w Sosnowcu

W dniu 14.01.2016.r. uczniowie klas 6 (6a,6b,6e,6f),4e,5e, wraz z wychowawcami uczestniczyli w autokarowym wyjeździe nie tylko ….  do Teatru Zagłębie w Sosnowcu. Tam obejrzeli przepiękne przedstawienie wg powieści Francesa Hodgsona Burnetta pt. „Tajemniczy ogród”.

Zapytani o wrażenia po spektaklu uczniowie klasy 6e jednogłośnie odpowiedzieli ,że przedstawienie im się bardzo podobało.
Uczniowie klasy 6a w swoich wypowiedziach podkreślali, że podobało im się to, że na ich oczach działy się czary, które zmieniły życie bohaterów przedstawienia. Mary zmienia się w pełną radości, energii i wrażliwości dziewczynkę, Colin zaczyna wierzyć, że będzie żył i odzyskuje zdrowie a pan Craven rozbudza w swym sercu miłość do syna którego obwiniał za śmierć żony.
Dziewczynki z klasy 6b w swojej wypowiedzi dodały, że dobro zwyciężyło nad złem.


Data wytworzenia: 2016-01-17 21:24 Autor: D. Meus Data publikacji: 2016-01-17 21:24 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz