..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Udział uczniów naszej szkoły w III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

W dniu 11.01.2016 uczennice naszej szkoły zaprezentowały się na III Przeglądzie Kolęd i Pastorałek  w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła W Katowicach. Szkołę reprezentowały uczennice klasy I b w składzie Klara Łopuszyńska , Julia Jaworska i Ala Frońska. Dziewczynki pięknie wykonały pastorałkę: "Był pastuszek bosy....",Ines Hluchnik z klasy III b śpiewała kolędę kończącą przegląd  pt. Jezus malusieńki leży wśród stajenki" Wszyscy uczestnicy miejskich przedszkoli i szkół podstawowych wielbili Boga, składali hołd i oddawali pokłon leżącemu na sianie Jezusowi. Serdeczne podziękowania należą Się też rodzicom. w załączeniu zdjęcia oraz podziękowanie dla dzieci za udział w przeglądzie.


Data wytworzenia: 2016-01-13 21:23 Autor: D. Meus Data publikacji: 2016-01-13 21:23 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-03-10 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz