..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W dniu 20 października 2015 r. dzieci klas pierwszych naszej szkoły zostały oficjalnie pasowane na pełnoprawnych uczniów. Na widowni zasiedli rodzice, rada pedagogiczna oraz zaproszeni goście. Uczniowie zaprezentowali się w ciekawym programie artystycznym, wykazali zdobytą już wiedzą i umiejętnościami. A wszystko po to, aby udowodnić, że powinni zostać włączeni w poczet uczniów. Zebrani goście byli pełni podziwu dla umiejętności i zdolności naszych maluchów. Szczególne uznanie zdobył wspaniale odśpiewany hymn szkoły. Następnie dyrektor szkoły Danuta Meus uroczyście pasowała każdego ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali życzenia, dyplomy i upominki. Potem nadszedł czas na słodki poczęstunek. Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie : Jolanta Kosińska, Marzena Wojtasińska, Alina Jasińska i Barbara Pakuła.


Data wytworzenia: 2015-11-03 21:59 Autor: B. Pakuła Data publikacji: 2015-11-03 21:59 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-11-03 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz