..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Świetlica szkolna zaprasza do  OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI “KARTKA DLA MEDYKA”

Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Wszystkie przesłane prace będziemy umieszczać w naszej galerii.

Twórzcie, róbcie zdjęcia i przesyłajcie do Nas w aplikacji Teams .

GALERIA PRAC - ŚWIETLICA SZKOLNA

Link do galerii :

https://sway.office.com/dZ66ftw9qXv4M0tF?ref=Link

LICZYMY NA WAS I CZEKAMY NA PIĘKNE KARTKI !!!

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2020-03-31 23:49 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-03-31 23:49 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-03-31 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek