..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W marcu, jak co roku odbywają się w naszej szkole warsztaty malowania mandali. Zajęcia te w tym roku są kontynuacją warsztatów ARTETERAPII, które odbywają się cyklicznie przez cały rok.Praca z mandalą to znakomity sposób na odprężenie i wyciszenie a kreślenie kolistych kształtów prowadzi do wewnętrznego ładu i harmonii. Idąc tym tropem, zaproponowałyśmy dzieciom stworzenie mandali, według wzoru wcześniej wylosowanego. Dużą przyjemnością było obserwowanie dzieci przy tej wspólnej pracy. Atmosfera była bardzo twórcza a uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w tworzeniu swoich prac.Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłów i zaangażowania a autorów najlepszych prac nagrodzimy upominkami i dyplomami. 

ORGANIZATORKI WARSZTATÓW: Teresa Kubacka, Magda Regulska-Szumlas.


Data wytworzenia: 2017-03-27 17:39 Autor: T.Kubacka Data publikacji: 2017-03-27 17:39 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz