..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

04.02.2016 r. w naszej szkole można było poczuć się jak w „Tańcu z gwiazdami”. Uczniowie z klas I – II i III – VI rywalizowali między sobą mistrza/ mistrzynię parkietu!!! Jak przystało na ostatnie dni karnawały było więc głośno, wesoło i baaardzo tanecznie!!

W tym roku jednak festiwal miał niecodzienną oprawę, ponieważ jako pierwsi wystąpili uczniowie z….Matuggi. Dzięki nagraniom mogliśmy zobaczyć jak sobie radzą nasi Afrykańscy koledzy i koleżanki w tanecznych pląsach…

Warto dodać, że Festiwal tańca na dobre zakorzenił się w tradycji szkolnej, ponieważ z powodzeniem jest organizowany od paru ładnych lat.

W tym roku poziom uczestników był naprawdę wysoki. Jury długo obradowało, zanim wybrało zwycięzców. Ocenie podlegały takie kryteria jak: ogólne wrażenie, poczucie rytmu, stopień trudności, synchronizacja ruchów, dobór i estetyka kostiumów oraz nowatorskie opracowanie układu choreograficznego.

Po burzliwych naradach jury zdecydowało…

KLASY I – II

1 miejsce: Aleksandra Stańczyk z 2 a

2 miejsce: Paulina Schnabel z 2 e

3 miejsce ex aequo: Oliwia Malina z 1

Weronika Niedworok i Julia Wicherek – Drost z 2 a

 

KLASY III - IV
1 miejsce: Ines Hluchnik z 3 b
2 miejsce: zespół: Teresa Małecka, Anna Kamusela, Maja Darnowska, Zosia Bajda, Matylda Łata,
Nina Kucharska, Jagoda Florczyk, Marta Bajerska z 3 b
3 miejsce: Ola Bernaś z 3 a

Ponadto, wszyscy uczestnicy konkursu dostali nagrodę pocieszenia J

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Czekamy na Was w przyszłym roku !!!!

Organizatorki: Anna Ciasnocha i Alicja Pohl


Data wytworzenia: 2016-02-09 22:17 Autor: A. Pohl Data publikacji: 2016-02-09 22:17 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz