..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W dniu 14.10.2015r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zaprezentował przedstawienie pt:” Śnieżka”. Przedstawienie bardzo się podobało, a furorę zrobiły „ małe ludki Krasnoludki” oraz Marysia Ostrowska w roli charyzmatycznej Królowej. Wystąpili: Krasnoludki – (kl. 5a) Zuzia Waniek, Janka Mazur, Magda Małkiewicz, Hania Szafraniec, Justysia Bielawa, Dominik Augustyniak, Natalia Ciastko. Narrator: Emilka Hajdamowicz (6a), Królowa – Marysia Ostrowska ( 6a), Śnieżka - Klaudia Jeziorska (6a) , Książe (5a) – Jasiu Kajor, Myśliwy ( 5b) – Kuba Wykrota, Konferansjerzy (3b i 5b) – Mikołaj , Lidka Jasińska, Scenariusz, reżyseria i scenografia – Mirosława Czekańska (opiekun Samorządu), dekoracje – Ewa Skrzypińska (opiekun artystyczny)


Data wytworzenia: 2015-10-19 23:01 Autor: E. Skrzypińska Data publikacji: 2015-10-19 23:01 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz