..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Dzień Babci i Dziadka 2016

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dlatego klasy: 1c, 2a i 3b przygotowały uroczystość z tej okazji. Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor Danuta Meus, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła  życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Zaproszeni goście podziwiali występy swoich wnucząt z zachwytem.
 Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.


Data wytworzenia: 2016-02-07 22:02 Autor: G. Purol Data publikacji: 2016-02-07 22:02 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-02-07 Osoba modyfikująca: A. Makarewicz