..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Jest nam ogromnie miło poinformować, iż nasza szkoła otrzymała tytuł BEZPIECZNEJ SZKOŁY w Ogólnopolskim Konkursie BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ.
Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród uczniów w całej Polsce podstawowych zasad funkcjonowania państwa prawnego i społeczeństwa obywatelskiego, w tym norm współżycia, poszanowania praw jednostki w tym ucznia-obywatela, przeciwdziałania patologiom, tolerancji wobec ludzi o odmiennej kulturze, rasie, obyczajach, solidaryzmu społecznego. Równocześnie konkurs ma służyć podniesieniu poziomu bezpieczeństwa szkół i uczniów.
Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć koordynatorowi realizacji programu w naszej szkole - Pani Dominice Jandzie.


Data wytworzenia: 2018-04-24 17:13 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2018-04-24 17:13 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz