..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W dniu 05.02.2016r. Uczniowie klas 2e,3e i 3b uczestniczyli w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych - Pantomimicznych z programem artystycznym "Pastorałki " opracowanym przez p.mgr Elżbietę Kwietniowską-Strozik i p.mgr Grażynę Guzy-Biernacką. Zespół zajął II miejscu ku naszej radości.


Dnia 8 grudnia odbył się w naszej szkole druzynowy konkurs z języka angielskiego "Be all ears". W konkursie brały udział przedstawiciele klas IV-VI.Konkurs polegał na zrozumieniu tekstów słuchanych(tj. piosenki, dialogi ,scenki z życia codziennego)Zwycięzcami w kategorii klas IV tych zostali uczniowie klasy 4b - Ania Stańczyk , Paweł Czech ; w kategorii klas V tych uczennice klasy 5a - Magdalena Gałkiewicz i Justyna Bielawa a w kategorii klas VI tych uczennice klasy 6a - Magdalena Walkarz i Emilia Hajdanowicz.

 

Dyplomy zostaly wręczone na apelu.


Data wytworzenia: 2016-02-15 10:47 Autor: D. Meus Data publikacji: 2016-02-15 10:47 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-03-10 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz