..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

27 kwietnia w naszej szkole (na pewno również we wszystkich szkołach w Polsce) odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi.U nas, po części oficjalnej, uczniowie w formie wesołego przedstawienia przekazali publiczności, dlaczego dla nas - Polaków - te dni są takie ważne Upersonifikowana „ Konstytucja” (Zuzia Waniek)  wytłumaczyła młodemu pokoleniu, dlaczego właśnie jest taka ważna. Jako, że sama nie chciała się chwalić, pochwalili ją „ Mości Panowie” (chłopcy z klasy 7a). Potem na scenę dostojnie wkroczył król (Kuba Wykrota) i na oczach wszystkich podpisał ten najważniejszy dokument.

Było cudnie! Zdolną mamy młodzież!!!
Uroczystość zakończyła się wręczaniem nagród, których było sporo, gdyż uczniowie naszej szkoły  w  konkursach   odnoszą  wiele sukcesów.       


Data wytworzenia: 2018-05-06 17:56 Autor: M.Czekańska–Markwica Data publikacji: 2018-05-06 17:56 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz