..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Szkoła Podstawowa nr 37 włączyła się w obchody 150 rocznicy urodzin miasta Katowice. Dyrekcja wraz z uczniami uczestniczyła we mszy św. upamiętniającej nadanie praw miejskich naszemu miastu. Uroczystości rocznicowe odbyły się w Katedrze Chrystusa Króla w dniu 4.X. z udziałem władz miasta. Mszę celebrował arcybiskup W.Skworc.
Z tej okazji odbył się w naszej szkole rodzinny konkurs plastyczny pod hasłem "Moje miasto Katowice oczami mojej rodziny". Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się na apelu, podczas którego dzieci zobaczą prezentację multimedialną pt. Katowice.
Wszystkie prace były ciekawe, staranne i bardzo rodzinne.
 

Na szczególną uwagę zasługują jednak prace
Julii Wicherek Drost z klasy 2a - miejsce 1
Alicji Psiuk z klasy 1d - miejsce 2
Klary Łopuszańskiej z klasy 1a - miejsce 3
oraz Oli Stańczyk z klasy 2a - miejsce 3
Wśród uczniów klas starszych zwyciężyli:
Aleksander Kowina z 6a
Arek Dzisiński z 6b,
Paweł Czech z 4b,
Oskar Domagalski z 5b,
Mateusz Kwiatkowski z 5b,
Magda Jagiełło z 4b.

 
Uczniom i ich rodzinom serdecznie gratulujemy.
Anna Ciasnocha, Barbara Pakuła

Data wytworzenia: 2015-10-11 16:51 Autor: A. Ciasnocha Data publikacji: 2015-10-11 16:51 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-10-11 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz