WYKŁAD DR. ANDRZEJA BOCZAROWSKIEGO NA TEMAT EWOLUCJI ISTOT DWUNOŻNYCH PT. „POCZĄTKI DWUNOŻNOŚCI”

Dnia 24.11 klasa 8D uczestniczyła w wykładzie dr. Andrzeja Boczarowskiego na temat ewolucji istot dwunożnych pt. „Początki dwunożności”. Prezentacja była świetną okazją do zapoznania się z tematami czekającymi ósme klasy w tym roku szkolnym. Zajęcia przybliżyły nam również prace i odkrycia wykładowcy, które zrobiły na nas wielkie wrażenie. Uczniowe mogli poczuć się jak prawdziwi studenci oraz zdobyć wiedzę, która przyda im się na lekcjach biologii już w niedalekiej przyszłości. Wyjście na długo zapadnie nam w pamięć.

Data wytworzenia: 2022-11-30 19:27 Autor: Matylda Baryła Data publikacji: 2022-11-30 19:27 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-30 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz