UWAGA KONKURS!

Logopedyczny konkurs plastyczny ,, Wiosna, ach to Ty...!"

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 37 w Katowicach.

Zasady uczestnictwa:

1. Prace konkursowe tworzone są przez uczniów samodzielnie, podczas zajęć edukacyjnych, pod okiem wychowawcy klasy.

2. Format pracy : A4,

3. Technika pracy plastycznej: dowolna (kredki, farby, wyklejanki itp.)

4. Po wykonaniu prac plastycznych, uczniowie wybierają trzy najlepsze ich zdaniem prace, reprezentujące daną klasę w dalszej części konkursu.

5. Wychowawca klasy biorącej udział w konkursie, do wtorku 16.03.2021 r. przekaże logopedzie p. Sylwii Wośko wybrane prace konkursowe swoich uczniów.

6. Prace plastyczne biorące udział w głównym etapie konkursu, muszą być podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą autora.

7. Prace biorące udział w konkursie, zostaną wywieszone na tablicy znajdującej się naprzeciwko gabinetu logopedycznego.

8. Zgłoszenie prac konkursowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich upublicznienie oraz ujawnienie danych osobowych laureatów konkursu.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu.

Zachęcamy do udziału!

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2021-02-26 14:26 Autor: S.Wośko Data publikacji: 2021-02-26 14:26 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-27 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek